BABY camp I - Indiáni ve městě - Detail aktivity

Aktivita je plně obsazená. Nelze se do ní přihlašovat. Pokud byste opravdu stáli o to aktivitu navštěvovat, kontaktujte vedoucí aktivity nebo správce systému.

Jak vypadá moderní indián? Poznáš ho jen podle toho, že nosí na hlavě čelenku s orlími péry, má pomalovaný obličej, na nohou kožené kalhoty nebo sukni s třásněmi, chodí v mokasínech nebo také podle toho, že dokáže vnímat svět a lidi kolem sebe, zajímá se o přírodu, zvířata, blaho své vesnice, rád poznává nové věci a získává nové dovednosti? Pojď si spolu s námi vytvořit novodobý indiánský kmen, ve kterém si budeme nejen hrát, tvořit a dovádět, ale i poznávat nové a staré, v rozmanitých prostorách KC, ale i na hřištích, v lese, na loukách, v parku i ve městě. Zaručujeme dobrodružství dopoledne i odpoledne s přestávkou na oběd a poobědovou pauzou i získání nových zážitků i kamarádů. Tak jdeš do toho s námi?

Vedoucí a asistenti

Rybáková Radka     Burianová Kateřina     Navrátilová Adéla     Horáková Miriam     Válková Jana    

Aktuální stav

17 / 0 / 17

Ano

Ano

Ne

Ano

Termíny
19. 7. 2021 13:00 - 23. 7. 2021 13:00
(Komunitní centrum Máj)
Profil účastníka

Od 4 do 5 let

Pro kluky i holky

Tyto stránky používají k poskytování a zkvalitňování služeb soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informace
  Prosím čekejte...